Sraz fanoušků dne 20. září 2006

Léto uteklo jako voda a fanklub se rozhodl uspořádat sraz fanoušků a to kde jinde než v nám přátelsky nakloněné restauraci U majora Zemana v Krakovské ulici. Tento sraz proběhl 20. září 2006 a probírala se témata spojená především se seriálem samotným, došlo také na zážitky z léta jednotlivých účastníků. Samo sebou přišla řeč i na chystané akce, především plánované setkání s panem režisérem Sequensem a také na chystanou valnou hromadu našeho spolku.





Návštěvníků dnes : 277
Celkem od dubna 2025 : 281560
Kolik je právě online : 2