Tenhle sraz byl, jak už je vidno z titulku článku, jubilejní, protože uplynulo pět let od prvního srazu fanoušků. Tenkrát jsme se v pěti lidech poprvé sešli "U Zemana" v Krakovské ulici a začalo tak celé to zemanovské kamarádství. Tentokrát se nás již sešlo víc a řádně jsme vše oslavili. Postupně jsme k našim stolům v restauraci zasedli a probrali, co kdo věděl nového. Překvapivý okamžik nastal tehdy, když najednou v celé hospodě zhaslo světlo. Vypadalo to jako sabotáž našeho srazu, ale jelikož byla hospoda plná lidí, tak to byla asi náhoda. Byl to originální okamžik, při svíčkách jsme v Krakovské ještě neseděli. Holt asi takhle nějak tenkrát soudruzi při kafi a cigaretách zakládali sbor:-). No po čase bylo opět světlo a vše šlo už standardní cestou. Na výroční sraz jsme si všichni připili kořalkou a popřáli do dalších let samé úspěchy.

Shodou nešťastných okolností mohl být tento sraz opět "bez bab", ale měli jsme avizovanou návštěvu nové fanynky - Olgy Halámkové. Někteří už ji známe z výletu jarního putování, ostatní se pak seznámili na srazu. Atmosféra se tak u stolu uklidnila a Olgu jsme zasvětili do tajů restaurace. Mezi námi se jí líbilo a veříme, že se zase někde sejdeme. Zábava kolem stolu pokračovala, tradičně jsme dostali hlad na místní speciality, takže jsme si objednali. Trvalo to tentokrát poněkud déle, ale paní kuchařka prostě nestíhala ukojit hladové návštěvníky celé restaurace. Nicméně jsme se dočkali a hlad ukojili. Prokládali jsme vše dokonalým pitím a bavili se.

Jelikož čas "U Zemana" rychle letí, tak jsme se postupně začali zvedat k odchodu. Každopádně jsme si ujasnili to, že i další měsíce přinesou výlety a srazy. Akorát by to chtělo více víkendů a více volného času. Budeme se snažit zvládnout co si plánujeme, aby za dalších pět let bylo opět na co vzpomínat...

Na srazu se sešli: Hombre, Huba.buba, Salaba, pan Černý, Anglie, 6529, pplk. Žitný, Olga Halámková, Kraken