Poslední oficiální sraz v roce 2008 se konal 20. prosince v naší domovské restauraci „U majora Zemana“. Celé setkání proběhlo v poklidné předvánoční atmosféře a spíše se rekapituloval celý, velmi úspěšný rok.

 

Nebudu asi sám, koho překvapila hojná účast, kde bych vyzvedl především z Brna příjezd předsedy moravské sekce Arnyho Hackla (ostatně každý druhý poté co jej spatřil zvolal „Morava přijela“) a účast báby kořenářky z Liberce. Oběma děkujeme, že dokázali, že pro někoho vzdálenost nehraje roli, babička navíc předvánoční atmosféru obohatila výborným vánočním pečivem. Po počáteční nedůvěře, přece jen je to kořenářka, cukroví zmizelo během chvilky, když hlavním jedlíkem byl nejmenovaný člen vedení fanklubu.

        

        

Milým překvapením pro všechny byl malý vánoční dárek připravený panem předsedou - hezky vyvedená fotografie, na které Jiří Sequens pod dohledem Vladimíra Brabce zalévá šampusem poslední seriálovou klapku. Navíc pro členy, kteří ještě nevlastnili služební odznak, byly tyto připraveny a rozdány.

        

Na programu srazu byla také volba „objevu roku“. Zde nepředpokládám, že by někdo očekával vítězství někoho jiného než paní předsedové, na fóru Blanky, kdy na srazu její zvolení bylo završeno vyplněním přihlášky do fanklubu její sestrou Jiřkou.

                             

S přibývajícími panáky přibývalo také bujaré veselosti a těch pár hodin uběhlo jako voda, takže jsme někteří byli rádi, že jsme stihli některé z posledních spojů a vydali jsme se k domovu. Když už jsme u těch panáků - po příchodu domů i po ranním probuzení jsem zkontroloval tři věci nejcennější - peněženku, telefon a hlavně foťák, v němž fotky z celé akce byly. A počítám nebyl jsem sám… o vydařenosti celé akce důkaz nad jasnější - tradiční vítězný doutník pana předsedy.

Aby i ti co se našich srazů v Krakovské neúčastní měli představu kdeže se to scházíme, zde je několik fotek z tohoto příjemného zařízení včetně jídelního lístku. Oficiální stránky restaurace samo sebou existují také a to zde.