Výroční schůze fanklubu majora Zemana připadla tentokrát na sobotu 22.11.2008 do města Libčice nad Vltavou , do restaurace na tamnějším koupališti. První účastníci se začali sjíždět již na oběd , tradičně se podával řízek se salátem. Po nainstalování všech nezbytných technických pomůcek se očekával příjezd hosta z kateforige TOP , herce Rudolfa Jelínka , který nezapomenutelným způsobem vytvořil roli mjr. Jirky Hradce. A skutečně pan Jelínek stál ve 14,45 ve dveřích. Se všemi se vřele pozdravil a se zájmem se věnoval skvělému prezentačnímu výkonu p.Černého, který za pomoci projektoru obsáhle představil činnost našeho fanklubu, zvláště se probíral vydařený zájezd po stopách natáčení v severním Německu.

K vynikající atmosféře přispěla i skutečnost oslav kulatých narozenin p.Černého a p.Rajmana , kteří na vlastní náklady pro všechny zůčastněné uspořádali menší vepřové hody. Za hlavního gratulanta nemohl být vybrán nikdo jiný , než do uniformy VB oblečený Rudolf Jelínek. 

Po sedmnácté hodině se s námi bohužel musel pan Jelínek rozloučit , jelikož ho čekalo večerní představení v divadle. Pro nás ostatní den pokračoval volbou předsednictva fanklubu na rok 2009. Předsednictvo na rok 2009 zůstává s jedinou změnou, na místo Krakena byl jmenován p.Černý. Znovuzvolený předseda Hombre oslavil svůj úspěch opravdu stylově, s doutníkem v puse. Členské příspěvky jsou pro rok 2009 nižší z minulých 500.- na současných 300.- Na místě bylo do klubové pokladny vybráno 3600.-.

Nastal večer a s ním i diskotéka , ve které zazářil s kytarou v ruce kolega Kraken, který všem dokázal, že ho současný showbyznys zbytečně nechá zahálet a rozzářil srdce nejedné slečny či dámy. 

Rozcházeli jsme se do svých vyhřátých pelíšků hluboko v noci s pocitem dobře stráveného dne, poděkoval bych ještě celému osazenstvu restaurace za vysokou profesionalitu a za trpělivost s námi. V Libčicích jsme rozhodně nebyli naposledy!