Ve dnech 18. a 19.11.2006 se uskutečnilo již druhé setkání členů a přátel fanklubu majora Zemana v Roztokách u Prahy, tentokrát pojaté i jako valná hromada za rok 2006.

 

Krátce po poledni začal náš hostitel kolega Hubabuba vítat v přátelské atmosféře hotelu první zemanology. Zdaleka vbrzku dorazil i předseda moravské sekce Arny Hackl i pan kolega Rajman, který se již pravidelně stará o symbolickou plavbu "Naděje" po řece. Model "Naděje II. " vypadal tentokrát opravdu kvalitně a tak jsme vyrazili k řece. U přívozu jsme se setkali se skupinou vedenou panem kolegou Krakenem ale hlavním zážitkem byl příjezd pana Dzardy, tentokrát v roli četnického strážmistra, který symbolicky každého obdaroval kulkou pro štěstí (již předem vystřelenou). Pro svůj dokonalý cit ve stylovém oblékání byl jmenován 'imagemakerem' našeho fanklubu. Část z nás absolvovala plavbu přes řeku i příjemnou procházku ke klecanskému jezu. "Naděje II. "opakovaně prokázala svoje kvality, malej Míra by z ní měl opravdu radost.

 

Po návratu do hotelu byla již nálada v plném proudu, v podvečer dorazili i umělci z Plzně a Prahy a tak jsme mohli přikročit i k oficiálnímu programu valné hromady - volbě funkcionářů fanklubu. Velmi dobrou inspirací k zasedání nám byly i ukázky ze seriálu 'Okres na severu' a tak celé jednání proběhlo v přátelské a konstruktivní atmosféře. S nástupem pozdních večerních hodin se někteří kolegové odebrali na cestu domů, někteří cestovali nocí po okolí ve snaze navázat nové společenské kontakty a část zemanologů pokračovala ve sledování filmů v již osvědčeném baru 'White Lines'. Příjemně unaveni nejen společensky jsme přenocovali v pohostinném hotelu pana Hubabuby a druhý den naši valnou hromadu ukončili.

Účastníci: Markétka + Vlao, 6529, Anglie, Dzarda, Hubabuba, Knihomol, Arnold Hackl, Kraken, Rajman, Salaba, Zdenal a pan Heeerec.

Za fanklub seriálu „Třicet případů majora Zemana“ Hombre