Vzhledem ke skutečnosti, že jsem se osobně tohoto srazu neúčastnil a ani na starých stránkách tam kromě těchto čtyř obrázků o tomto prvním zaznamenaném srazu fanklubu nebylo nic, přikládám to jak se sraz svolával a jeho následné zhodnocení panem předsedou z fóra na okounovi. Dovolil jsem si pro lepší čtivost doplnit diakritiku. Mě pouze těší, že mnoho tehdejších přání je dnes realitou.

 

 

6.duben 2004 11:43:24

já navrhuji termín na pražskou pobočku setkání zemanovců na 15. duben 19.00, je to čtvrtek, do té restaurace „U majora Zemana“, pro mě je to nejbližší možný termín, pište sem své názory, jestli to vyhovuje nebo ne......

 

13.duben 2004 9:03:43

Takže sraz bude tedy tento čtvrtek,ve složení Hombre, Hooper, JayTee, Zemanofil, Jirka.M, případně další, prosím potvrďte svoji účast, je to odvozeno od vašich odpovědí. Radši bych tam teda zamluvil stůl, tak ať tam pak nesedím sám.

 

16.duben 2004 21:35:29

Tak jsme se včera srazili U Majora Zeman ve složení : Hombre, Jirka.M s manželkou, Hooper a JayTee, probírali jsme všechno možné i nemožné o našem hrdinovi, přišlo i na další Sequensův seriál Hříšní lide..., opět byla aktuální vícerole některých herců a další věci.Vyslovili jsme přání ohledně objevení a ev. vydání nějakých nepublikovaných materiálů o natáčení, bonusů apod., které by mohla vlastnit Česká Televize a její archiv, žel by to asi chtělo mít známého v archivu ČT, to by pak byly objevy, věříme, že něco musí existovat. Jaytee vyslovil svůj sen o uspořádaní akce s majorem Zemanem, vyzdobení sálu, promítaní všech dílů....., toto jsme podpořili všichni, ale zřejmě finanční náklady by byly nemalé, a tak je to zatím jenom sen, nebo ne?:))) Cele setkaní probíhalo v přátelské atmosféře, při dobrem pivu a jídle, navíc v místnosti vyzdobené velkym počtem fotografií ze seriálu, které byly rozvěšeny po stěnách, jinak výzdoba v restauraci není velká, určitě by to zasloužilo trochu rozšířit, ale buďme rádi alespoň za toto. Jinak pivo a jídlo výborné, Gambrinus a Plzeň, některá jídla mají název odvozeny od seriálu, jako např. roštěná npor. Bláhy, steak mjr. Zemana, roštěná Bič Boží a další. Na konci jsme od personálu dostali takové kartičky s fotografií Honzy, na další byla vyfocena scéna, kdy Blanka klečí u zavražděných funkcionářů z dílu Vrah se skrývá v poli, kartička je udělaná jako vizitka restaurace s adresou a telefonem, pěkný nápad, personál poznal, že jsme znalci a milovníci seriálu a proto nám to věnoval. Další relikvie v podobě mnou vytvořeného poznávacího znamení (list papíru s fotkou Honzy a nápisem Klub Majora Zemana, Diskusní klub Okoun) a účtenky s naší útratou si odnesl JayTee s tím, že to oskenuje a bude to ke shlédnutí.Zhruba kolem půl jedenácté jsme se rozloučili a odešli ke svým domovům.