Místem, kde byla služebna Sboru Národní Bezpečnosti v díle Hon na lišku, je ulice Radimova a služebna byla v domě Radimova 32 / 119, Praha 6 - Břevnov. Významnou památkou v ulici jsou pozůstatky kaple Navštívení Panny Marie, které najdeme na začátku ulice. Církevní stavba patřila k nedaleké Kajetánce a zachovalo se z ní pouze torzo, bylo zde první sídlo řádu Theatinů (Kajetánů) v Praze. Tento řád založil svatý Kajetán v Římě v roce 1524. Řád v Praze natrvalo usadil v roce 1665 Bernard Ignác Bořita z Martinic, nejvyšší purkrabí, který se poznal s Theatiny při jejich pouti do Rusky. Torzo kaple si dodnes uchovalo tajemný a romantický dojem.

Dům  Radimova 32 / 119 se mi jevil jako neobývaný a řekl bych až vybydlený a to přesto, že se jedná o památkově chráněnou nemovitost. Vlastníkem domu je fyzická osoba z Prahy.

Výhodou focení byla skutečnost, že se jedná o celkem klidnou ulici, hodnocenou magistrátem jako obslužná komunikace spojující Petřiny a Břevnov, prostě „byl jsem tam sám a měl jsem klid“. Nevýhodou potom, že celá scéna, kdy jde Zeman s Bártíkem podél domů je hodně nazoomovaná, aby byli v detailu. Můžete si tedy prohlédnout, že v jednom z domů za ta léta vznikla čínská restaurace a také toho, že si někdo z pokoje udělal garáž.