Bydliště rodiny Jana Zemana v posledním díle je dům Pujmanové 877 / 35, Praha 4 - Podolí. Jedná se o klasický řadový panelový dům o třinácti vchodech, v současné době je již dům převeden do majetku Společenství vlastníků Pujmanové 877 - 889.

Adresa Praha 4 - Podolí je trochu zavádějící, neboť se vlastně jedná o Pankrác, navíc Pankrác je název horní části katastrálního území čtvrti Nusle v Praze 4, ale pro Pražany se Nusle nacházejí dole v Nuselském údolí, pozemky na Pankrácké terase či Pankrácké pláni nacházející se na kopci jižně od Nuselského údolí jsou označovány jakožto Pankrác, některé ulice ale adresně patří do Podolí.

I výstavba domu v němž bydlel major Zeman spíše řadí tento dům na Pankrác, dům byl vystavěn v rámci stavby celku sídliště Pankrác I (posléze následovala ještě sídliště Pankrác II a Pankrác III). Všechna tato tři sídliště byla postavena v letech 1962 - 1968 s kapacitou 3628 bytů pro cca 12.000 obyvatel, tato sídliště lze z dnešního pohledu hodnotit jako ta zdařilejší s dobrou občanskou a dopravní infrastrukturou nedaleko centra Prahy. Byty ve zdejší panelové zástavbě patří k těm dražším v rámci Prahy.

Architektem projektu sídliště Pankrác I, II, III byl ak. arch. Jiří Lasovský (* 15. 5. 1926 v Olomouci), který se spolupracovníky v Pražském projektovém ústavu v té době také zpracoval urbanistický návrh celé pankrácké pláně. Více se o Jiřím Lasovském lze rozepsat v místech natáčení dílu "Šťastný a veselý" , neboť právě on byl hlavním architektem výstavby celého sídliště Jižní Město.